6موردی که مردان انتظار دارند همسرانشان بدانند!

6موردی که مردان انتظار دارند همسرانشان بدانند!

آیا تا به حال شده احساس کنید که همسر و یا نامزدتان می خواهد به شما چیزی بگوید اما نمی تواند آن را بیان کند؟ همه مردان و اساسا همه انسان ها با هم متفاوت اند؛ اما بعضی چیزها در همه آن ها یکسان دیده می شود. موضوعات بسیاری وجود دارد که نامزد یا همسرتان دوست دارد شما آن ها را بدانید؛ اما نمی داند که چگونه باید آن ها را برای شما توضیح دهد. در ادامه تعدای از این موارد را برای شما بیان خواهیم کرد تا با در نظر گرفتن آن ها بتوانید رابطه تان را بهبود بخشید:

ضعیف بودن اصلا جذاب نیست

شاید بسیاری از خانم ها دوست داشته باشند که خودشان را بسیار ضعیف نشان دهند. با این که شاید این کار برای یک الی دو بار قابل قبول باشد؛ اما اگر زیاد تکرار شود، آقایان نسبت به رابطه شان سرد خواهند شد. برخلاف تصور، مردها بیشتر خانم هایی را دوست دارند که خودشان بتوانند مستقل باشند و نیاز نباشد که همیشه و در هر موقعیتی به کس دیگری تکیه کنند.

برو سر اصل مطلب!

هیچ کس از طفره رفتن و درباره اصل مطلب به راحتی صحبت نکردن، خوشش نمی آید. از طرفی، زمانی که در گفتگو فقط خودتان صحبت می کنید، طرف مقابل خیلی زود خسته خواهد شد. همه مکالماتی که با همسرتان دارید باید کاملا دو طرفه باشد و هر دو طرف ایده های خود را بیان کنند. همچنین اگر می خواهید مطلبی بگویید، به جای طفره رفتن، مستقیم آن را بیان کرده و بگویید که دقیقا چه چیزی در ذهن دارید.

لطفا به گذشته ها برنگرد!

هر وقت جر و بحث و یا دعوا کردید و آن دعوا تمام شد، همان جا و برای همیشه تمامش کنید. هیچ وقت مطلبی که مربوط به شش ماه پیش است را دوباره پیش نکشید. این رفتار علاوه بر این که باعث ناراحتی فوق العاده مردان می شود، به آن ها این حس را القا می کند که شما همیشه از حرف هایشان سوء استفاده می کنید. اگر همسرتان کاری انجام می دهد که باعث عصبانیت شما می شود، با او درباره این رفتارش صحبت کنید. به زبان دیگر، هر کاری که می خواهید، بعد از هر دعوا و ناراحتی انجام دهید، هیچ وقت پای گذشته ها را به میان نکشیده و آن را یادآوری نکنید.

به اندازه تو از خرید لذت نمی برم!

زمانی که در مغازه یک ساعت فکر می کنید که کدام شلوار بیشتر به شما می آید، باید این را درک کنید که همسر شما علاقه ای ندارد که مانند مجسمه آن جا بایستد! شما می توانید هر چند وقت یک بار از همسرتان تقاضا کنید که با شما به خرید بیاید؛ اما تکرار بیش از حد این کار باعث خستگی و عصبانیت او خواهد شد. بهترین کار این است که اگر می خواهید به خرید بروید با دوست، مادر یا خواهرتان همراه شوید.

می خواهم کمی تنها باشم!

مانند خانم ها، مردان و پسران نیز گاهی نیاز دارند که با خودشان خلوت کنند و تنها باشند. یکی از کارهایی که برای داشتن یک رابطه شاد و سالم می توانید انجام دهید این است که بگذارید آن ها نیز گاهی اوقات با خودشان خلوت کنند. اگر همسر یا نامزدتان به شما گفت که می خواهد تنها باشد، بگذارید مدتی را با تنهایی خود سپری کند. مطمئن باشید در تنهایی نیز او به شما فکر خواهد کرد. این که او از شما بخواهد کمی تنهایش بگذارید به این معنا نیست که از شما خسته شده است، بلکه فقط برای بهتر شدن حالش نیاز به کمی خلوت دارد.

نمی توانم ذهن تو را بخوانم!

همسر شما تا زمانی که به او نگویید، نمی داند چه چیزی در سر شما می گذرد. پس اگر چیزی شما را ناراحت کرده است و یا می خواهید چیزی به او بگویید، مستقیما درباره آن با او صحبت کنید. اگر می خواهید رابطه شاد و لذت بخشی داشته باشید، سعی کنید همواره با او صادق و صریح باشید.

 

منبع

کلمات کلیدی : , , , , , , , ,


InstagramTelegrammaghalat