دی 20ام, 1395 | | دیدگاه‌ها برای ٦ماه از زندگی مشتركم می‌گذره اما با دختر مورد علاقم در ارتباطم بسته هستند

٦ماه از زندگی مشتركم می‌گذره اما با دختر مورد علاقم در ارتباطم

پرسش:

پسري هستم ٣٠ساله. ٥سال پيش با دختري اشنا شدم كه در يك شهر نبوديم. قصدم ازدواج بود. اما خانواده م مخالف بودن و ميگفتن كه راهش دوره و شناخت كافي نيست و ذهنيت بدي به اون شهر داشتن اما من مطمئن بودم دختري كه انتخاب كردم دختر پاك و معصومي هست. بعد از اصرار زياد و پافشاري بعد از ٤سال راضي شدن كه به خواستگاري دختر مورد علاقه ام برويم. بعد از خواستگاري باز هم راضي نشدند و من و دختر مورد علاقه ام از هم جدا شديم. بعد از ٤ ماه از اين جدايي به خواستگاري دختري كه خانواده م معرفي كرده بودند رفتيم و ازدواج كردم. ٦ ماه از زندگي مشتركم ميگذره اما نتونستم دختر مورد علاقه م رو فراموش كنم و باهاش در ارتباطم. هر موضوعي توي زندگيم پيش مياد زنم رو با دختر مورد علاقه م مقايسه ميكنم و از ازدواجم پشيمون ميشم. واسه خاطر شغلم كه به شهرهاي مختلف ميرم، به شهر دختر مورد علاقه م ميرم و ميبينمش و حسرت ميخورم كه چرا ازش گذشتم. به طلاق فكر ميكنم. كه زنم رو طلاق بدم و به دختر مورد علاقه م برسم. لطفا كمكم كنيد…

 پاسخ:
دوست عزیز،خودتان بیندیشید و نظر دهيد:
با دختر مورد علاقه ام آشنا شدم ،به قصد ازدواج،اما خانواده مخالف بودند،بعد 4 سال خانواده راضی به رفتن خواستگاری شدند ،اما باز هم مخالف بودند،4ماه بعد از جدایی رفتم و ازدواج کردم،6ماه بعد زندگی مشترک فکر می کنم که زنم را طلاق بدم و به دختر مورد علاقه ام برسم!!!!
یعنی در این مسیر تنها راه رسیدن به دختر مورد علاقه این بوده که ابتدا با فرد دیگر ازدواج کنيد سپس او را طلاق دهيد!!!حالا  آیا همه مسائل حل شده و شما بعد از طلاق به وصال دختر مورد علاقه می رسید?
شما می گویید در این مدت نتوانسته ام دختر مورد علاقه ام را فراموش کنم ،به نظر شما کسی که فورا 4ماه بعد از جدایی ازدواج می کند ،و در ازدواج هم سر هر موضوعی همسرش را  با فرد قبلی مقایسه می کند و علاوه برآن با دختر قبلی هم ارتباط دارد ،حتی به دیدن او می رود ،چگونه می تو اند ،فراموش کند?!(مگر اینکه بخواهد خودش را گول بزند).
و انسانی که خودش را گول می زند ،خیلی از تعهدات و قوانین را نادیده می گیرد ،ساده ازدواج می کند،ساده طلاق می دهد ،دوباره ساده ازدواج می کند و تازه شاید چند ماه دیگر بعد از ازدواج مجدد،بخواهد به مسائل مهمتر فکر کند !!
دوست عزیز ،شاید از صحبتهای من آزرده خاطر شده باشید ،اما لطفا هر صحبتی که بیشتر آزرده تان کرد در رابطه با آن بیشتر فکر کنید.چون زندگی شما ارزشمند است ،و قبل از اینکه اقدامی انجام دهید حتما چندین جلسه با یک مشاور در ارتباط باشید.
منبع


Comments are closed.

InstagramTelegrammaghalat